+370 685 64 002
VW TIGUAN, 16 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW TIGUAN, 16 -

2016 - -
Closed Off-Road Vehicle

VW TIGUAN, 16 - dalys

VW TIGUAN, 16 - dalys

Kaip ieškoti reikalingų detalių pasirinktam automobilio modeliui (VW Tiguan dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilio komplektacijoje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti valytuvo varikliuką, spauskite „Valytuvai, jų dalys“ ir „Valytuvo varikliukas“.

Nerandate automobilio detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. VW Tiguan dalys bus rastos greičiau. Jeigu kokios nors detalės nebus mūsų asortimente – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir dalį gausite iš tiekėjų. Spec. užsakymo vykdymui reikalingas avansas.

VW Tiguan dalys ir automobiliai gaminami vokiečių kompanijos „Volkswagen“ nuo 2007 m. Dabar, nuo 2016 m., pradėta leisti antroji modelio karta.

VW Tiguan dalys gaminamos, į automobilius surinkinėjamos keturiose valstybėse: Vokietijoje, Meksikoje, Indijoje ir Malaizijoje. Tai 4 durų kompaktiškas krosoveris. Antrosios kartos Tiguan prieinamas su 3 varikliais: 1.4 L TSI, 2.0 L TSI ir TDI.

Antrosios kartos Tiguan debiutuoja 2015 metais Frankfurto automobilių parodoje, į globalią rinką modelis pradėtas leisti po metų – 2016-aisiais metais.

VW Tiguan dalys ir automobiliai gaminami „Volkswagen Group MQB“ platformoje. Naujasis Tiguan gaminamas kelių važiuoklių versijų: tai trumpoji (SWB) ir ilgoji (LWB). Modelis su SWB važiuokle prieinamas tik Europoje, o su LWB važiuokle Tiguan galima įsigyti tiek Europoje, tiek Šiaurės Amerikoje, Kinijoje ir kitose rinkose.

Ekspertai įvardija tokius šio modelio privalumus: turbokompresoriaus variklis, aukšto lygio dizainas, erdvus interjeras, tylus ir malonus važiavimas. Saugos VW Tiguan dalys ir sistemos – standartinės. Modelis turi antiblokavimo stabdžius, elektroninę stabilumo kontrolę, šešias oro pagalves. Tiguan gauna 4 saugumo žvaigždutes iš 5.