Parduotuvių kontaktai

VW TOUAREG (7P5), 04.10 - 07.14 dalys

VW TOUAREG (7P5), 04.10 - 07.14 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (VW Touareg dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti posūkį, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Posūkiai, jų dalys“ ir „Posūkis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – VW Touareg dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas išankstinis avansas.

VW Touareg dalys ir automobiliai – vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminamos transporto priemonės. Modelis nuo 2010-ųjų metų gaminamas jau antrąją kartą.

VW Touareg dalys, modelis – tai 4 durų vidutinio dydžio prabangus krosoveris. Modelis gaminamas „Volkswagen Group PL71“ platformoje. 2010 m. Miunchene ir 2010 m. Pekine vykusiose tarptautinėse automobilių parodose pirmą kartą pristatomas Touareg antrosios kartos automobilis.

Touareg – pirmasis modelis, kuriame įmontuojami žibintai su „Glare-gree high beam“ technologija. Tai LED žibintai, kurie prislopina šviesą, kai aptinka priešais atvažiuojančias transporto priemones.

VW Touareg dalys ir automobiliai turi nemažai inovatyvių sistemų ir parametrų. Pavyzdžiui, automobilyje įmontuota ACC (Adaptive cruise control) sistema su Stop&Go funkcija apriboja automobilio greitį, kai šis pavojingai artėja prie kitos transporto priemonės. LGS sistema – tai juostų laikymosi kontrolės sistema, kuri kontroliuoja kelio linijas ir stebi, ar automobilis neišvažiuoja iš kelio ribų. Aklosios zonos aptikimo sistema (Blind Spot Monitor) leidžia matyti tas automobilio vietas, kurių fiziškai vairuotojas nemato.

Taip pat antrosios kartos modelyje yra 4 stebėjimo kameros, leidžiančios matyti vaizdą iš visų automobilio pusių. Paranki ir susidūrimo išvengimo sistema (Front Assist Collision avoidance system), kurią sudaro kelios dešimtys daviklių. Tai sistema, automatiškai stabdanti automobilį, kai yra avarijos, susidūrimo rizika.