+370 685 64 002
VW TOUAREG, 07 - 10
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW TOUAREG, 07 - 10

2007 - 2010

VW TOUAREG, 07 - 10 dalys

VW TOUAREG, 07 - 10 dalys

Kaip ieškoti detalių, kai jau pasirinkau automobilio modelį (VW Touareg dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, kuriai išsiskleidus rasite subkategorijas pagal dalių funkcijas ir vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti aušinimo radiatorių, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, subkategoriją „Aušinimo radiatoriai, jų dalys“ ir „Radiatorius“.

Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate kokios nors detalės. VW Touareg dalys bus rastos efektyviau.
  • Reikalingos detalės nėra mūsų asortimente. Tokiu atveju detalę užsakysime specialiai iš tiekėjų. Specialusis užsakymas yra pradedamas vykdyti tada, kai Jūs sumokate avansą.

VW Touareg dalys ir automobiliai – vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminami modeliai. 2007-2010 metais gaminti automobiliai – tai pirmosios kartos feisliftas.

2006 metais Paryžiaus automobilių šou paskelbiama, jog 2007 m. pasirodys Touareg feisliftas. Jau po metų, 2007 m. Niujorko automobilių parodoje debiutuoja naujasis Touareg.

Patobulinamos 2300 VW Touareg dalys / komponentai, kai kurie iš jų – technologinės naujovės, sistemos. Pavyzdžiui, „ABS Plus“ sistema ant slidžių paviršių trumpina stabdymo kelią iki 25 %, įmontuojama adaptyvi greičio sistema padeda automatiškai išlaikyti saugų greitį iki priekyje važiuojančios transporto priemonės – tai itin patogu eismo spūstyse. Aklosios zonos sistema praneša apie galimą pavojų – susidūrimą su kitu automobiliu tose zonose, kurių fiziškai nematome.

VW Touareg dalys ir automobiliai – atnaujinto dizaino, sėdynės itin komfortiškos, pagamintos iš kokybiškos odos. Automobilio visi ratai varomieji – vadinama 4XMOTION sistema.

Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados rinkose atnaujintas Touareg pervadinamas į „Touareg 2“ – tai 2008-2010 metų modelis.