+370 685 64 002
VW TOUAREG, 02 - 06
Prekių katalogas

VW TOUAREG, 02 - 06 dalys

VW TOUAREG, 02 - 06 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (VW Touareg dalys), kaip ieškoti detalių? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės funkciją, vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti antifrizo, spauskite „Aksesuarai“ ir „Antifrizas“.

Nerandate reikiamos detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad VW Touareg dalys bus rastos greičiau.

Taip pat vykdome specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime kokios nors detalės. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tuomet, kai gauname avansą.

VW Touareg dalys, gamintos nuo 2002 m., priklauso pirmajai modelio kartai. Tai vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminami modeliai. VW Touareg dalys į automobilius surinkinėjamos Slovakijoje, Bratislavoje.

VW Touareg dalys – tai 4 durų vidutinio dydžio sportiškas krosoveris (SUV). Automobilis priklauso „Volkswagen Group PL71“ platformai. Automobilio visi ratai yra varomieji, Touareg gaminamas su įspūdingu W12 varikliu, kuris automobiliui leidžia pasiekti 100 km/h greitį vos per 5.9 sekundės.

VW Touareg dalys ir modelis yra antrasis visureigis, leistas „Volkswagen“ kompanijos. Touareg – tai projektas, vystytas kartu su Porsche kompanija. Numatyta, kad naujasis modelis bus sportiško dizaino, tačiau išlaikys visureigiui būdingas savybes. Kompanijų bendadarbiavimo rezultatas: Porsche Cayenne ir Volkswagen Touareg modeliai.

Touareg – prabangus visureigis, puikiai tinkantis tiek miestui, tiek užmiesčiui. Bekelė šiam automobiliui ne problema: tinkama paskirstymo dėžutė, tarpašinio diferencialo blokatorius, didelė prošvaisa. Užpakalinio diferencialo blokatorius užsakomas papildomai.

VW Touareg dalys ir automobiliai gali turėti tiek pneumatinę, tiek spyruoklinę pakabą. Pakaboje esančios pagalvės leidžia automobilį eksploatuoti bekelėje ir pakelti jį 30 cm nuo žemės. Šios pagalvės pasitarnauja ir automobiliui važiuojant didesniu nei 140 km/h greičiu: Touareg pažemėja ir taip pagerinama aerodinamika – automobilis vartoja mažiau degalų.