+370 685 64 002
VW TOURAN, 07 - 10
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW TOURAN, 07 - 10

2007 - 2010

VW TOURAN, 07 - 10 dalys

VW TOURAN, 07 - 10 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (VW Touran dalys), kaip ieškoti autodalių? Rinkitės kategoriją pagal norimos įsigyti detalės vietą automobilio komplektacijoje arba paskirtį. Jeigu ieškote naujo slenksčio, rinkitės kategoriją „Kėbulo dalys“, subkategoriją „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir „Slenkstis“.

Pasinaudokite „Pagalba gyvai!“, jei nerandate kokios nors autodetalės arba jos nėra mūsų asortimente. Pirmuoju atveju vadybininkas reikiamą dalį ras už Jus, antruoju – formuos specialųjį užsakymą ir dalį gausite tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti gavus avansą.

VW Touran dalys gaminamos vidutinio dydžio miniveno kėbulo tipui. Tai vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminamas automobilis, tinkantis tiek šeimos kelionėms, tiek eksploatavimui mieste.

VW Touran dalys į automobilius surinkinėjamos Vokietijoje, Kinijoje ir Indonezijoje. Pirmoji modelio karta pradėta gaminti 2003-iaisiais metais, jau po trijų metų pasirodo pirmasis modelio feisliftas. 2006 m. spalio mėnesį Paryžiaus automobilių parodoje debiutuoja naujasis Touran.

2007 m. feisliftas išleidžiamas į rinką. Tai pirmasis „Volkswagen“ kompanijos gaminamas automobilis, turintis „Park Assist“ technologiją. Ši sistema automatiškai išmatuoja laisvą vietą ir nusprendžia, ar automobilis tilps, ar ne. Iš pradžių „Park Assist“ technologija pastatydavo automobilį į reikiamą vietą su vairuotojo įsikišimu – vairuotojas turi keisti pavaras ir spaudinėti pedalus. Dar vienas minusas – sistema parkuodavo automobilį tik lygiagrečioje padėtyje.

Tačiau atnaujinta „Park Assist Vision“ sistema, įdiegta naujesniuose Volkswagen automobiliuose, parkuoja automobilį automatiškai: lygiagrečiai ar statmenai, vairuotojo įsikišimas nėra būtinas, kompiuteris kontroliuoja automobilį, o pastačius automobilį – šis automatiškai užgesina variklį ir užrakina duris.

VW Touran dalys gaminamos ir „CrossTouran“ modelio versijai, kuri pristatoma 2006 metais Bolonijos automobilių parodoje. Pertvarkomos plastikinės apsaugos, važiuoklė / pakaba pakeliama 15 mm – tai yra nestandartiniai Touran modelio, skirto Europos rinkai, pakitimai.

Galima rinktis iš 3 benzino ir 3 dyzelio variklių. Benzinu varomi varikliai: 1.6 L (75 kW), 1.4 L TSI (103 kW), 2.0 TSI (125 kW). Dyzelio varikliai: 1.9 L TDI (77 kW), 2.0 L TDI 103 kW arba 125 kW.


Naudinga

KOMERCINIO TRANSPORTO, MIKROAUTOBUSŲ DALYS: MŪSŲ ASORTIMENTE PER 6 400 ALTERNATYVIŲ ATSARGINIŲ IR 300 000 ORIGINALIŲ DALIŲ
Augant jūsų poreikiams, augame ir mes. Šįkart mūsų sandėlių lentynas papildė per 3 500 dalių, tad iš viso priskaičiuojame daugiau ne..