+370 685 64 002
VW TOURAN, 03 - 06
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW TOURAN, 03 - 06

2003 - 2006
MPV

VW TOURAN, 03 - 06 dalys

VW TOURAN, 03 - 06 dalys

Kaip ieškoti reikalingų detalių pasirinktam automobilio modeliui (VW Touran dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilio komplektacijoje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti galinio žibinto stiklą, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Galiniai žibintai, jų dalys“ ir „Galinio žibinto stiklas“.

Nerandate automobilio detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. VW Touran dalys bus rastos greičiau. Jeigu kokios nors detalės nebus mūsų asortimente – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir dalį gausite iš tiekėjų. Spec. užsakymo vykdymui reikalingas avansas.

VW Touran dalys ir automobiliai gaminami miniveno kėbulo tipui. Vienatūris Touran minivenas – vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminamas modelis.

VW Touran dalys, modeliai gaminami jau dvi kartas. Pirmoji pradėta gaminti 2003 m. Tai pirmasis „Volkswagen“ minivenas, gamintas Golf modelio platformoje. Variklių įvairovė šio modelio komplektacijoje išties didelė. Galima rinktis iš 7 benzinu varomų variklių, nuo 1.2 L iki 2.0 L. Dyzelio varikliai yra trys: nuo 1.6 L iki 2.0 L.

2003 m. Touran gauna 4 saugumo žvaigždutes iš 5, tad kompanija naujesniems modeliams prideda lemputę, kuri primena užsisegti diržus – taip pasiekiamas 5 žvaigždučių įvertinimas.

VW Touran dalys gaminamos ir į automobilius surinkinėjamos Vokietijoje, Indonezijoje ir Kinijoje. Pavadinimas Touran – dviejų žodžių „Tour“ ir „Sharan“ sandūra. Touran – automobilis, skirtas šeimos kelionėms, dėl to automobilio komplektacija yra kruopščiai apgalvota. Automobilio interjere – lengvai keičiama sėdynių konfigūracija, bagažinė – itin talpi, variklis – ekonomiškas. Parametrai orientuoti labiau į Europos rinką ir pirkėją.

2006 m. išleidžiamas modelio feisliftas

Naudinga

KOMERCINIO TRANSPORTO, MIKROAUTOBUSŲ DALYS: MŪSŲ ASORTIMENTE PER 6 400 ALTERNATYVIŲ ATSARGINIŲ IR 300 000 ORIGINALIŲ DALIŲ
Augant jūsų poreikiams, augame ir mes. Šįkart mūsų sandėlių lentynas papildė per 3 500 dalių, tad iš viso priskaičiuojame daugiau ne..