+370 685 64 002
VW TOURAN, 15 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW TOURAN, 15 -

2015 - -
MPV

VW TOURAN, 15 - dalys

VW TOURAN, 15 - dalys

Pasirinkau automobilio modelį (VW Touran dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš kategorijų pagal ieškomos detalės vietą komplektacijoje ir (ar) paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti difuzorių, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Difuzoriai, jų dalys“ ir „Difuzorius“.

Rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad VW Touran dalys bus rastos efektyviau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Reikiamos VW Touran dalys lys bus užsakytos tiesiai iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas. Jam reikalingas avansas.

VW Touran dalys ir automobiliai – vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminamos transporto priemonės. Tai dvi kartas gamintas modelis, turintis du feisliftus.

Antrosios kartos Touran debiutuoja 2015 metais, Ženevos automobilių parodoje. Antroji karta pradėta gaminti 2015 metais ir yra gaminama iki šiol. VW Touran dalys į automobilius surinkinėjamos Vokietijoje, modelis priklauso „Volkswagen Group MQB“ platformai.

VW Touran dalys gaminamos vidutinio dydžio vienatūrio miniveno kėbulo tipui. Naujasis Touran modelis – su erdvesniu interjeru, komplektacijoje – keturi nauji varikliai, kuriems reikia apie 19 % mažesnių kuro sąnaudų. Taip pat įmontuojama daugybė sistemų: pramoginės, informacinio pobūdžio ir lengvinančios vairavimą.

Pavyzdžiui, įmontuota „Easy Open“ sistema leidžia atidaryti bagažo skyrių neturint laisvų rankų. „Front Assist“ ir „Side Assist“ sistemos prisitaiko prie priekyje važiuojančio automobilio greičio, „Side Assist“ pateikia vaizdinius įspėjimus, jog galite susidurti su kitu automobiliu, tačiau svarbiausia – prireikus pasuka automobilio vairą.

Naujosios kartos Touran komplektacijoje gali būti vienas iš trijų benzinu varomų variklių (1.2, 1,4 ir 1.8 L l4 TSI) arba vienas iš dviejų dyzelio variklių (1.6 ir 2.0 L l4 TDI).

VW Touran dalys ir modelis – siluetu nepakitęs. Priekinė dalis panašėja į Volkswagen Passat modelį, tačiau galinė dalis laikoma neypatinga – tai dažnas Volkswagen modelių tarpe pasitaikantis dizainas.

Bendras automobilio svoris sumažėja netgi 62 kg. VW Touran dalys – inovatyvios. Automobilio komplektacijoje yra trijų zonų oro kondicionierius, 1040 litrų talpos bagažinė, įmontuojamos 47 įvairios dėtuvės, kurios itin naudingos važiuojant su šeima.

Naudinga

KOMERCINIO TRANSPORTO, MIKROAUTOBUSŲ DALYS: MŪSŲ ASORTIMENTE PER 6 400 ALTERNATYVIŲ ATSARGINIŲ IR 300 000 ORIGINALIŲ DALIŲ
Augant jūsų poreikiams, augame ir mes. Šįkart mūsų sandėlių lentynas papildė per 3 500 dalių, tad iš viso priskaičiuojame daugiau ne..