Parduotuvių kontaktai

VW TRANSPORTER T4, 09.90 - / CARAVELLE, 09.90 - dalys

VW TRANSPORTER T4, 09.90 - / CARAVELLE, 09.90 - dalys

Kaip ieškoti detalių, kai jau pasirinkau automobilio modelį (VW Transporter T4 dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, kuriai išsiskleidus rasite subkategorijas pagal dalių funkcijas ir vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti valytuvų mechanizmą, spauskite „Valytuvai, jų dalys“ ir subkategoriją „Valytuvų mechanizmas“.

Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate kokios nors detalės. VW Transporter T4 dalys bus rastos greičiau.
  • Reikalingos detalės nėra mūsų asortimente. Tokiu atveju detalę užsakysime specialiai iš tiekėjų. Specialusis užsakymas yra pradedamas vykdyti tada, kai Jūs sumokate avansą.

VW Transporter T4 dalys pradėtos gaminti 1990 metais. Šis modelis – ketvirtosios kartos Transporter venas, galintis komplektacijoje turėti nuo 4 iki 6 durų. Tai automobilis, puikiai tinkantis vežti krovinius arba keleivius. Šio automobilio sėkmė – tai universalumas.

Transporter T4 gaminamas įvairiomis komplektacijomis: skiriasi dydžiai, yra specializuotų modelio variantų. Pavyzdžiui, VW Transporter T4 dalys gali būti gaminamos kaip greitosios pagalbos automobilis ar autobusas.

Apgalvojamos įvairios detalės: durys gali būti slenkančios arba atidaromos, komplektacijoje reiktų atkreipti dėmesį ir į automobilio stogą. Jei automobilį perkate vežti kroviniams, pasitikrinkite, ar stogas yra aukštesnis (2430 mm) už standartinį (1940 mm).

Įvairiose rinkose jis vadinamas skirtingai. Pavyzdžiui, „Volkswagen Caravelle“ arba „Volkswagen Eurovan“. Pastarasis pavadinimas vartojamas Šiaurės Amerikoje.

VW Transporter T4 dalys į automobilius surinkinėjamos įvairiuose pasaulio taškuose: Vokietijoje, Lenkijoje, Indonezijoje, Taivane ir Malaizijoje.

T4 modelis yra populiarus kemperių mėgėjų tarpe: dažnai modelis yra pakeičiamas į mažą arba vidutinio dydžio kemperį.