Parduotuvių kontaktai

VW TRANSPORTER T5, 04 - 09 dalys

VW TRANSPORTER T5, 04 - 09 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (VW Transporter T5 dalys)? Iš pradžių pasirinkite vieną iš kategorijų (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“), tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote naujų moldingų, rinkitės kategoriją „Kėbulo dalys, jų dalys“ ir „Moldingai“.

Nerandate kokios nors detalės? Parašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Taip VW Transporter T5 dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų el. parduotuvėje, taip pat kreipkitės į vadybininką – jis suformuos specialųjį užsakymą. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gaunamas avansas.

VW Transporter T5 dalys ir automobiliai – penktosios kartos modeliai, gaminami vokiečių kompanijos „Volkswagen“. Penktoji karta į rinką pradėta leisti 2003 m., gamyba tęsėsi iki 2015 metų.

Įvairiose pasaulio rinkose sutinkami šie modelio pavadinimai: Volkswagen Caravelle, Multivan, Doubleback (kemperis) ir California. Tai automobilis, puikiausiai tinkantis vežti krovinius arba keleivius. Pagrindinės šio modelio rinkos: Vokietija, Jungtinė Karalystė, Taivanas, Rusija, Prancūzija, Turkija ir Singapūras.

Jungtinių Amerikos Valstijų rinkoje šio automobilio nėra dėl to, jog Amerikos valdžia teigimu, Transporter T5 yra lengvasis sunkvežimis. Norint jį importuoti automatiškai pridedami 25 % papildomo mokesčio – tai vadinamasis viščiuko mokestis („chichen tax“).

Prieinama daugiau kaip 100 šio modelio kombinacijų. Skiriasi važiuoklių ilgiai (būna ilgoji arba trumpoji – SWB arba LWB), galima rinktis iš žemo, vidutinio ar aukšto stogo linijų, modelis gali būti sukomplektuotas kaip mikroautobusas su viena arba dvejomis kabinomis.

Galima rinktis iš dviejų benzino variklių (2.0 L l4 ir 3.2 L VR6) ir trijų dyzeliu varomų variklių: 1.9 L TDI, 2.0 L l4 TDI or 2.5 L l5 TDI.

VW Transporter T5 dalys gaminamos naujam modelio variantui – 2009 metais išleidžiamas modelio feisliftas. Kompanija teigia, jog tai geriausiai perkamas modelio variantas. Įmontuojamos šios naujovės: DSG (Direct-Shift) pavarų dėžė, šoninės linijos sistema, perspėjanti vairuotoją šiam išvažiavus už kelio ribų, aklosios zonos sistema, kuri itin pravarti rikiuojantis  – įspėja, kad yra galimybė susidurti su kita transporto priemone zonose, kurių vairuotojas nemato ir kitos sistemos.