+370 685 64 002
VOLVO S80 (AS), 04.06 - 05.13
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VOLVO S80 (AS), 04.06 - 05.13

2006 - 2013
Saloon

VOLVO S80 (AS), 04.06 - 05.13 dalys

VOLVO S80 (AS), 04.06 - 05.13 dalys

Kaip ieškoti reikiamų detalių, kai jau esu pasirinkęs automobilio modelį (Volvo S80 dalys)? Paiešką siaurinkite pagal kategorijas – visos detalės yra suskirstytos pagal vietą automobilyje arba atliekamą funkciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote interkulerio, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Interkuleriai, jų dalys“ ir „Interkuleris“.

Nerandate reikiamos detalės arba jos nėra mūsų asortimente? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Pirmuoju atveju Volvo S80 dalys bus rastos greičiau, o antruoju vadybininkas pageidaujamą dalį užsakys tiesiai iš tiekėjų sandėlių – tai specialusis užsakymas, kuriam reikalingas avansas.

Volvo S80 dalys ir automobiliai, gaminti nuo 2006 m., priklauso antrajai modelio kartai. Naujoji karta pirmą kartą pristatyta Ženevos automobilių parodoje.

Volvo S80 dalys gaminamos 4 durų sedano kėbulo tipui. Šio modelio universalas yra leistas kartu su „Volvo V70“ trečiąja karta. Volvo S80 dalys gaminamos, į automobilius surinkinėjamos Švedijoje, Kinijoje ir Malaizijoje. Modelio dizainą kurė Todas Levis (Todd Levy).

Volvo S80 dalys ir antrosios kartos automobilis kelis kartus pripažintas saugiausiu. S80 turi tokias saugumo sistemas: prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC), kuri palaiko vienodą greitį ir laiko intervalą iki priekyje važiuojančio automobilio; CWBS sistema, kuri prireikus automobilį stabdo. Taip pat įmontuota prisitaikanti stabdžių sistema, kuri skiria, ar automobilis yra stabdomas paniškai ar ne.

Taip pat šiame modelyje yra BLIS (Blind Spot Information System) sistema, kuri leidžia matyti akląsias zonas, padeda vairuotojui važiuoti intensyviame sraute – sistema stebi eismą iš visų automobilio pusių. LDW (Lane Departure Warning) funkcija perspėja vairuotoją, jam nukrypus iš kelio juostos. Įdomu, kad sistema nėra aktyvuojama, kai juostos yra sąmoningai kertamos, automobiliui rodant posūkio signalą ir pan.