+370 685 64 002
VOLVO V70, 00 - 04
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VOLVO V70, 00 - 04

2000 - 2004
Estate

VOLVO V70, 00 - 04 dalys

VOLVO V70, 00 - 04 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Volvo V70 dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje. Kategorijos skirstosi į smulkesnes subkategorijas. Taigi, jeigu norite įsigyti naują posparnį, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Posparnis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Volvo V70 dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, Volvo V70 dalys bus užsakytos tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra būtinas avansas.

Volvo V70 dalys ir automobiliai gaminti tris kartas. Į rinką pirmasis V70 modelis išleidžiamas 1996 m. Dalys, gamintos švedų kompanijos „Volvo“ nuo 2000 m., priklauso jau antrajai modelio kartai.

Volvo V70 dalys į automobilius surinkinėjamos Švedijoje, Tailande ir Belgijoje. Automobilio dizainą kūrė trys dizaineriai: Pyteris Horburis (Peter Horbury), Orjanas Sterneris (Orjan Sterner) ir Stefanas Jansonas (Stefan Jannson). Volvo V70 dalys gaminamos 4 durų universalo kėbulo tipui. Benzinu varomų variklių pasirinkimas gali būti 2.0–2.5 L l5, o dyzeliniai varikliai prieinami tokie: 2.4–2.5 L l5.

Volvo V70 dalys, automobiliai gaminti jau pagal naująją konstrukciją, kur įvairių medžiagų dalys tarpusavyje ne tik virinamos, bet klijuojamos, liejamos, jungiamos, kad būtų išvengta tarpų, pralaidumo. Antrosios kartos modelis – 4 cm platesnis ir aukštesnis, turintis 5 cm ilgesnę važiuoklę, tačiau šiek tiek trumpesnis už ankstesnės kartos automobilį.

Volvo V70 dalys šiek tiek pakeistos, patobulintos. Pavyzdžiui, priimti tokie interjero pakitimai: galinės sėdynės šiek tiek aukštesnės, geriau pritvirtintos, kad būtų galima laikyti įvairius papildomus reikmenis (pvz., pritvirtintas pirkinių krepšelio laikiklis). Taip pat priekinio keleivio galvos atramos pusėje integruojama pakaba drabužiams kabinti, įmontuojami porankiai ir kiti komforto suteikiantys pakitimai.