+370 685 64 002
VOLVO XC90, 15 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VOLVO XC90, 15 -

2015 - -
Closed Off-Road Vehicle

VOLVO XC90, 15 - dalys

VOLVO XC90, 15 - dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Volvo XC90 dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje. Kategorijos skirstosi į smulkesnes subkategorijas. Taigi, jeigu norite įsigyti naują kuro bako lankstą, spauskite kategoriją „Kuro sistema“ ir „Kuro bako lankstas“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Volvo XC90 dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, Volvo XC90 dalys bus užsakytos tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra būtinas avansas.

Volvo XC90 dalys ir automobiliai pradėti gaminti 2002 m. Tai pirmosios kartos XC90, tačiau dabar globalioje rinkoje pasirodė ir antroji karta, kuri pradėta leisti 2015 m. Volvo XC90 dalys ir automobiliai pardavinėjami Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje. Pardavimai Šiaurės Amerikoje itin sėkmingi – sudaro trečdalį modelio pardavimų.

Volvo XC90 dalys į automobilius surinkinėjamos Švedijoje ir Malaizijoje. Automobilio dizainą kūrė Tomas Ingenlatas (Thomas Ingenlath) ir Robinas Peidžas (Robin Page), kuris buvo atsakingas už interjero sprendimus.

Volvo XC90 dalys gaminamos vienam kėbulo tipui – tai 4 durų visureigis, tačiau antrosios kartos modeliai gali turėti 5 arba 7 vietas. Antrosios kartos modelis – ilgesnis, platesnis ir žemesnis už ankstesnįjį XC90. Dabar visureigis turi pertvarkytą važiuoklę su integruota pakaba ir šonine galine ašimi – jos pagamintos iš lengvesnės medžiagos, tad sumažėja bendras automobilio svoris. Atnaujinama elektroninė sistema, įmontuojamas liečiamasis ekranas, navigacija, parkavimosi muzikos sistemos, kameros, leidžiančios matyti lauko aplinką 360°, yra galimybė sistemą valdyti balsu.

Įdiegiamos ne tik naujos technologijos – daug dėmesio skiriama ir oro valymo sistemoms, anglies filtrui, kuris surenka mažas daleles, valo orą. Taip pat patobulinamos saugumo sistemos. Pavyzdžiui, „Run-off-road“ sistema „stebi“ aplinką, automobilio eksploatavimą, prireikus įtempia saugos diržus – tai sumažino stuburo traumų skaičių avarijos metu.