+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

Vykdomi projektai

Partnerių paieška užsienyje žaliosios energijos inovacijoms

Skirdama didelį dėmesį energetikai ir tvariai aplinkai, ieškodama inovatyvių sprendimų bei naujų technologijų, kurias galima panaudoti kuriant išmanius žaliosios energijos įrenginius elektromobiliams ir energijos palaikymo prietaisus varikliams, UAB „Signeda“, pasinaudojusi veiksmų programos priemone „InoConnect“, įgyvendina projektą „Partnerių tarptautinėms MTEPI iniciatyvoms, skirtų kurti naujus ir inovatyvius išmanius žaliosios energijos įrenginius, paieška EĮT renginiuose“ Nr. 01.2.1-LVPA-T-0042.

Projekto tikslas –  plėtoti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per Europos įmonių tinklą (EĮT) ieškant galimybių dalyvauti tarptautiniuose renginiuose. Dalyvaujant tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų renginiuose siekiama surasti partnerių iniciatyvų plėtojimui, susijusių su išmanios energijos generatorių stebėjimo ir valdymo sistemomis bei technologijomis.

EĮT renginiuose bus siekiama užmegzti ryšius su tarptautiniais partneriais (mokslo ir studijų institucijomis; įmonėmis; klasteriais), kurie plėtoja MTEPI veiklą vienoje iš šių sričių:

  • aktyvios energijos generavimo įrenginių būklės stebėsenos sistemos;
  • diagnostikos technologijos;
  • patikimumo įvertinimo technologijos;
  • žaliosios energijos įrenginiai elektromobiliams ir energijos palaikymo prietaisai jų varikliams;
  • išmaniosios energijos generatoriai ir pan.

Projekto metu planuojama dalyvauti trejuose tiksliniuose tarptautiniuose renginiuose tokiose užsienio šalyse kaip Latvija, Vokietija ir Kinija.

Projektas bendrai finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Bendra projekto suma yra 11.696,96 Eur.,iš jų ES finansuojamos lėšos - 5.848,48 Eur.